Ing. Jindřich Šaršon

20 Jindřich ŠaršonOtázky pro Jindřicha Šaršona

  1. Proč jsem přijal kandidaturu do zastupitelstva města a co chci prosadit v případě zvolení?
    Pod hlavičkou HKD jsem kandidoval od doby jeho založení. Dlouhodobě znám většinu kandidátů jako slušné a pracovité občany s hlubokým zájmem o věci veřejné a svému Hradci pomoci. Chci pokračovat ve svém zaměření na ekonomicky úsporné chování městských podniků a samozřejmě se zaměřit na plnění volebního programu HDK.
  2. Proč by mi voliči měli dát hlas, co mohu městu nabídnout?
    Dlouhodobě pracuji jako předseda komise místní samosprávy na Novém Hradci Králové a dobře znám potřeby občanů na té nejnižší úrovni. V práci zastupitelstva mohu také nabídnout své technické znalosti v systému dálkového vytápění a své ekonomické znalosti.
  3. Co se mi v Hradci před časem líbilo a už se mi to nelíbí?
    Nejvíce asi využíváme krásné okolí Hradce Králové pro krátkodobou rekreaci v Hradeckých lesích. Velmi jsme také spokojení s úrovní i poskytovanými službami v novém zařízení Městské knihovny. Samozřejmě nás i těší významný výkonností posun u hradeckého hokejového klubu. Postrádám multimediální vzdělávací centrum s interaktivními expozicemi, které by pomohlo návštěvníkům seznámit se formou hrou s fyzikálními, technickými i dalšími principy, které nás v naší společnosti obklopují. Příklady takových center nalezneme nejen v zahraničí, ale i u nás v Liberci, Ostravě nebo Olomouci.