Mgr. Vladimír Springer

3 Vladimír SpringerOtázky pro Vladimíra Springera

  1. Proč jsem přijal kandidaturu do zastupitelstva města a co chci prosadit v případě zvolení?
    Hodně jsem o tom uvažoval, léta přibývají, ale hlava pořád ještě slušně funguje a tak, určitě ve svém posledním volebním období, zkusím být prospěšný městu a jeho obyvatelům. Nešel bych do toho znovu, pokud bych nebyl přesvědčen o tom, že jsem schopen aktivně využívat svých schopností a životních zkušeností a přispět k dalšímu rozvoji města. Jako radní jsem se po obě období vždy snažil hledat a podporovat co nejlepší řešení.
  2. Proč by mi voliči měli dát hlas, co mohu městu nabídnout?
    Jsem rodilý Hradečák a velmi mi záleží na tom, jak město vypadá, jak se v něm žije a hlavně, jak se v něm bude žít. V pozici učitele a později ředitele školy jsem se trvale učil vnímat názory jiných, zvažovat je, srovnávat je s mými postoji a nakonec hledat správné nebo alespoň přijatelné rozhodnutí. Myslím, že jsem to postupně zvládl a snažím se tak postupovat i ve své pozici politika – amatéra. To také mohu nabídnout i do budoucna.
  3. Volné téma
    Hradec Králové se mi velmi líbí a jsem bezpochyby hrdý na to, že zde bydlím, podle svých sil pracuji a bavím se. Tím neříkám, že není co zlepšovat. V poslední době mám snad největší radost z toho, jak se po mnoha letech podařilo zásadním způsobem změnit vzhled šedivých školských budov na barevné a funkční komplexy. A ještě jedno přání na závěr, moc bych chtěl se podívat na fotbal na novém a útulném stadionu.