• Poděkování voličům

  Hradecký demokratický klub se rozhodl touto cestou poděkovat svým voličům za zcela výjimečnou podporu v komunálních volbách. Vašim přispěním jsme získali 12 mandátů v zastupitelstvu, náš kandidát na primátora MUDr. Zdeněk Fink získal celkem 10 870 preferenčních hlasů. Tento výsledek je výborný. Velmi nás potěšil i fakt, že HDK zvítězilo v 91 volebním okrsku ze 100, ve kterých se v Hradci Králové konaly volby. A za tento výsledek patří dík všem voličům, kteří dali HDK své hlasy. Bereme to jako velké ocenění práce všech členů našeho hnutí a zároveň jako průkazné hodnocení působení pana doktora Finka ve funkci primátora Hradce Králové v minulém volebním období.

  Na druhou stranu tento velký úspěch znamená obrovský závazek pro všechny naše zastupitele. V žádném případě nikdo z nich nechce zklamat projevenou důvěru a každý je připraven podle svých sil pracovat zodpovědně s vědomím, že podstatou jeho činnosti ve všech orgánech města je služba veřejnosti. Chceme neustále dbát na odpovědné a zcela průhledné hospodaření města, jeho promyšlený dlouhodobý rozvoj, podporu sociálních služeb, vzdělanosti, kultury a sportu. Zároveň musíme mít na mysli bezpečnost obyvatel i návštěvníků města, trvalou péči o životní prostřední a udržení kvality života v Hradci Králové.  Tyto aspekty  na sebe s plnou odpovědností berou všichni kandidáti HDK, budou je aktivně prosazovat v zastupitelstvu, výborech zastupitelstva, komisích rady i v komisích místní samosprávy. Budou tak činit stejně jako v minulých šestnácti letech, jen jich bude na základě vaší volby výrazně víc.

  Jsme přesvědčeni i o tom, že jsme dobře vybrali naše koaliční partnery a věříme, že se nám podaří s nimi dobře a odpovědně stanovit společné cíle, které dokážeme splnit. Navíc se v žádném případě nezříkáme ani konstruktivní spolupráce s opozicí. Ve svých volebních programech mají řadu podobných záměrů majících na zřeteli rozvoj Hradce Králové.

  Rádi bychom všechny naše voliče během příštích 4 let přesvědčili, že volba HDK byla správným rozhodnutím.

  Podělte se s ostatními...Share on Facebook
  Facebook
  Tweet about this on Twitter
  Twitter
  Share on LinkedIn
  Linkedin